Latgale.LV
 
LV EN RU
Svētdiena, 2018. gada 21. oktobris
 


Saziņai:

Latgales Reģiona Attīstības Aģentūra:
- Daugavpils, Saules iela 15, LV-5401, tālrunis/fakss: 65420257
E-pasts: lraa@latgale.lv
Skatīt visus LRAA kontaktus
Ziņas
LTRK aicina pieteikties uzņēmējus pēdējām vietām dalībai “Uzņēmēju dienās latgalē 2016”
30.08.2016
Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Latgales Plānošanas reģionu aicina pieteikties atlikušajām vietām dalībai “Uzņēmēju dienās Latgalē 2016”, kas notiks 23. un 24. septembrī Latgales vēstniecībā “GORS”, Rēzeknē, Pils ielā 4.
“Uzņēmēju dienas Latgalē” šogad norisināsies “GORS” lielajā koncertzālē, kur apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar Latgales novadu pašvaldību piedāvājumu, katram novadam raksturīgajiem produktiem, pakalpojumiem, tūrisma informāciju, kā arī ar Latgales reģiona un visas Latvijas uzņēmēju jaunāko piedāvājumu. Pie koncertzāles būs iespēja baudīt Latgalei raksturīgos gardumus mājražotāju un amatnieku gadatirgū, kā arī apskatīt Nacionālo Bruņoto spēku tehniku.
Līdzīgi kā pērn rīkotajās “Uzņēmēju dienās Latgalē”, arī šogad uzņēmējiem pasākuma laikā būs iespēja papildināt zināšanas Biznesa iespēju forumā. Sadarbībā ar SEB Banku tiks izvērtēti pasaules globālie notikumi un kā tie ietekmē Latvijas uzņēmējdarbību (Brexit, ASV prezidenta vēlēšanas, karadarbības zonas utt.). Kā arī, notiks aktīva diskusija par reģionālajām aktualitātēm saistībā ar Latgales Speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) izveidi un darbaspēka pieejamību. Savu dalību pasākuma atklāšanā apstiprinājis Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards, kas 23. septembrī plāno Latgales reģionālo vizīti un vietējo uzņēmumu apmeklējumu. „Speciālās ekonomiskās zonas izveidošana ir būtisks priekšnosacījums, lai Latgales reģiona attīstība notiktu ne tikai uz papīra, bet arī realitātē. Tādēļ sagaidām, ka labvēlīga biznesa vide radīs jaunas darbavietas, nomaksātus nodokļus un Latgales reģiona attīstību,” tā ministrs Gerhards raksturoja šā gada maijā Saeimas apstiprināto Latgales speciālās ekonomiskās zonas likumu.
SEB līzings pasākuma apmeklētājiem nodrošinās iespēju iepazīties ar vairāk nekā 50 jaunākajiem automašīnu modeļiem, noskaidrot to iegādes un finansējuma iespējas, kā arī doties izmēģinājuma braucienā ar visdažādākajām automašīnām – sākot no kompaktklases līdz pat apvidus auto. Speciālisti palīdzēs izprast automašīnu tehniskos parametrus un drošas, ekonomiskas braukšanas nianses.
Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs uzsvēra, ka pilsēta pēdējo gadu laikā piedzīvojusi strauju attīstību. Tās vadība aktīvi strādā pie tā lai samazinātos bezdarba līmenis, tāpēc būtiski ar veiksmīgiem piemēriem prezentēt uzņēmējdarbības iespējas arī Rēzeknes pilsētā. “Novada attīstība ir atkarīga no uzņēmējdarbības aktivitātēm, tāpēc pasākuma galvenais uzdevums ir sapulcēt vienuviet veiksmīgākos Latgales uzņēmējus, pārliecinot cilvēkus, ka novadā ir plašas biznesa iespējas,” pārliecināts A. Bartaševičs.
Aicinām pieteikties atlikušajām vietām dalībai “Uzņēmēju dienās Latgalē 2016”, rakstot uz e-pastu ilze.brice@chamber.lv vai zvanot pa tālruni 29 141 693.
Lasītāju komentāri
Sadarbības partneriProjektu "Latgales interaktīvais komunikāciju portāls" finansēja Phare CBC 2002 programma.

Latgales plānošanas reģions
Latgales reģiona attīstības aģentūra
Izstrādātājs - SIA "Info"