Latgale.LV
 
LV EN RU
Ceturtdiena, 2018. gada 21. jūnijs
 


Saziņai:

Latgales Reģiona Attīstības Aģentūra:
- Daugavpils, Saules iela 15, LV-5401, tālrunis/fakss: 65420257
E-pasts: lraa@latgale.lv
Skatīt visus LRAA kontaktus
Ziņas
Izgaršo, ieraugi un iepazīsti savu nākotni RTA Informācijas dienā!
24.03.2017, RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa, Izglītība
7. aprīlī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) norisināsies ikgadējais Informācijas dienas pasākums, kura laikā varēs uzzināt vairāk par sev interesējošām studiju programmām, kā arī rast atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar studentu dzīvi un studiju procesu RTA.
7. aprīlī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) norisināsies ikgadējais Informācijas dienas pasākums, kura laikā varēs uzzināt vairāk par sev interesējošām studiju programmām, kā arī rast atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar studentu dzīvi un studiju procesu RTA.
Atnāc un klātienē pārliecinies par to, ka akadēmijas telpas ir piepildītas ar īpašu zināšanu auru, mācībspēkiem, kas ir savas nozares profesionāļi, kā arī ar mērķtiecīgiem un azartiskiem studentiem.
Programmā:
• Plkst. 10.00 RTA, Atbrīvošanas alejā 115 (222. telpā, aktu zālē) notiks Informācijas dienas atklāšana – varēs uzzināt par studiju iespējām, valsts finansētajām budžeta vietām, uzņemšanas nosacījumiem, dienesta viesnīcu, studiju un prakses iespējām ārzemēs, kā arī studentu ikdienas gaitām. Par to, cik radoši ir RTA mācībspēki, varēs pārliecināties, klausoties RTA docētāja Ingara Gusāna, kurš pazīstams kā latgaliešu rokmūziķis Sovvaļnīks, izpildītās dziesmas.
• Plkst. 10.30 aktu zālē – Ekonomikas un pārvaldības fakultātes studentu gatavoto īpašo kokteiļu degustācija, kuras laikā skolēni varēs saprast, kura profesijas garša ir atbilstoša tieši viņam.
• No plkst. 10.30. līdz 13.00 darbosies trīs informatīvie stendi, kuros studenti un mācībspēki sniegs visu aktuālo informāciju un atbildēs uz uzdotajiem jautājumiem.
• No plkst. 11.00 līdz 12.30 – Inženieru fakultātē esošo laboratoriju apskate.
• Plkst. 11.30 – Inženieru fakultātē interaktīva nodarbība „Garšīgie likumi”.
• Plkst. 12.00 Inženieru fakultātes 308. telpā – RTA Sergeja Boļšakova vārdā nosaukto pētniecisko ideju konkursa noslēguma pasākums.
• No plkst. 10.30. līdz 13.00 – varēs nofotografēties īpašā RTA fotostūrītī, piedalīties dažādos studentu rīkotos konkursos un saņemt balvas.
Metodiski praktiskie semināri pedagogiem:
plkst. 10.30 – „Sociālā gleznošana un citas metodes pedagogu profesionālās meistarības pilnveidē”;
plkst. 11.10 – „Google tiešsaistes instrumenti izglītībā”;
plkst. 11.50 – „Galda kultūras mantojuma saglabāšanas iespējas mājturības un tehnoloģiju nodarbībās”.
Informācijas dienā pedagogiem būs iespēja radoši pilnveidot profesionālo kompetenci, piedaloties RTA Mūžizglītības centra (MIC) piedāvātajos metodiski praktiskajos semināros. Par katru apmeklēto seminārnodarbību skolotājs varēs saņemt RTA MIC apliecību (ir iespējams saņemt trīs apliecības). Pieteikšanās līdz 5.aprīlim, e-pastā norādot vārdu, uzvārdu, skolu un semināra nosaukumu.
Pieteikumus sūtīt uz e-pastu: Karine.Laganovska@rta.lv
RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa
E-pasts: san@ru.lv
Tālr. 26656553
www.rta.lv
Lasītāju komentāri
Sadarbības partneriProjektu "Latgales interaktīvais komunikāciju portāls" finansēja Phare CBC 2002 programma.

Latgales plānošanas reģions
Latgales reģiona attīstības aģentūra
Izstrādātājs - SIA "Info"